Kegelove cviky na zväčšenie penisu? Môže táto metóda pánom pomôcť?

24.7.2018

(jeden hlas, priemer 5.0 z 5)

Rôzne internetové zdroje uvádzajú, že Kegelove cviky môžu byť nápomocné pri snahe o zväčšenie mužského penisu. Nejeden so svojím telom nespokojný muž potom horlivo hľadá ďalšie a ďalšie informácie, návody a skúsenosti, v nádeji, že mu práve tento cvik pomôže k zväčšeniu, respektíve predĺženiu prirodzenou formou. A tak sme sa celému problému pozreli na kĺb.

Kegelove cviky na zväčšenie penisu nefungujú! Môžu ale zlepšiť váš sexuálny život!

Nebudeme chodiť okolo horúcej kaše. Anatomicky je prakticky nemožné docieliť nejakého zásadného zväčšenia penisu ... a to akýmkoľvek cvikom. Kegelove cviky vám teda penis nijako nepredĺžia, môžu však veľmi účinne zlepšiť kvalitu vášho sexuálnej života a to hneď v niekoľkých ohľadoch.

Páni, ak ste teda nespokojní s dĺžkou svojho penisu, zamerajte sa radšej na techniku a kvalitu!

Radšej než dĺžku penisu riešte techniku a nezabúdajte ani na svoje zdravie. Vďaka pravidelnému cvičeniu môžete zlepšiť nielen svoje sexuálne zdravie, ale aj kvalitu pohlavného styku. A to je určite pre partnerky oveľa dôležitejšie ako dĺžka vášho prirodzenia.

Čo všetko Kegelove cviky zlepšujú?

  • Erekciu. Trápi vás porucha erekcie? Vďaka cvičeniu dochádza k zlepšeniu toku krvi v penise, ten je teda tvrdší a erekcia vydrží oveľa dlhšie.

  • Oddialenie vyvrcholenia a produkcia ejakulátu.

  • Orgazmus. Ten môže byť vďaka cvičenia dlhší, intenzívnejší a ponúka sa možnosť dosiahnutia mnohonásobného orgazmu.

  • Prostata. Kegelove cviky môžu byť skvelou cestou práve k zdravej prostate.

  • Udržanie moču a to posilnením konkrétnych svalov močového ústrojenstva.

  • Kvalitnejšie močenie. Trápia vás kvapky moču, ktoré sa objavujú po močení? Kegelove cviky by si mali poradiť aj s týmto problémom.

Je teda vidno, že Kegelove cviky môžu mužskému zdraviu naozaj pomôcť. Ak vás teda niektorý z vyššie uvedených problémov trápi, stiahnite si návod na Kegelove cviky a začnite cvičiť už dnes.

Zdroj: http://www.zvetsenipenisu.co/t... http://www.zvetsenipenisu.co/6-zarucenych-cviku-na-zvetseni-a-prodlouzeni-penisu/ Selected by freepik